ZAMÓW: +48 506 786 501

EVOLUTION TRANSPORT

O nas

Posiadamy wszystkie potrzebne licencje do przewozu osób na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie dokumenty dostępne są na życzenie.
  • Evolution Transport – oddział firmy Evolution Group ze Szczecina, zajmujący się przewozem pasażerów na terenie Unii Europejskiej. Oferta skierowana jest do osób chcących dostać się w wyznaczone miejsce bezpiecznie i w komfortowych warunkach. Obsługujemy przejazdy na terenie Polski oraz Europy, Dowozimy pasażerów na lotniska, targi, imprezy sportowe. Nasza oferta skierowana jest również dla Agencji Morskiech które wysyłają marynarzy poza granice Polski.
  • Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów. Samochody wyposażone są w systemy bezpieczeństwa takie jak: aktywne tempomaty, systemy kontroli pasa ruchu, systemy ostrzegawcze o pojazdach w znajdujących się w martwym polu.

Oferujemy nie tylko standardowe usługi przewozu na lotnisko, ślub, konferencje.
Zawieziemy Cię tam gdzie tylko sobie zażyczysz.

zadzwoń! +48 506 786 501

Nasze standardy

Foteliki dla dzieci

Nasze samochody wyposażone sa w mocowania ISOFIX, na życzenie klienta nasi kierowcy pomogą w mocowaniu fotelika.

Płatność kartą

W naszych pojazdach na terenie Polski możliwa jest płatność kartą za przejazd, oraz możliwość zakupu doładowania do telefonu. Dla firm oferujemy transakcje bezgotówkowe

Przewóz rowerów oraz nart

Nasze samochody, które mogą pomieścić 7 pasażerów + kierowca wyposażone są w bagażniki dachowe, na których możemy przewieźć rowery lub narty na aktywny wypoczynek na przykład w górach.

Hak holowniczy

Nasze Busy wyposażone są w haki holownicze, na życzenie klienta za dodatkową opłatą możemy podczepić przyczepkę na na ponadgabarytowe bagaże.