ZAMÓW: +48 506 786 501

OBSŁUGUJEMY

Przewozów Biznesowe dla Firm Przemysłowych

  • Nasza oferta przewozów biznesowych jest specjalnie dostosowana do potrzeb firm przemysłowych. Zapewniamy profesjonalny i efektywny transport dla pracowników i partnerów biznesowych. Dysponujemy różnorodną flotą pojazdów, od luksusowych samochodów osobowych po przestronne busy, które są idealne do transportu grupowego. Wszystkie pojazdy są nowoczesne, bezpieczne i doskonale wyposażone.
  • Oferujemy elastyczne rozwiązania dostosowane do harmonogramów i potrzeb logistycznych firm przemysłowych. Możliwość planowania regularnych przejazdów oraz rezerwacji pojedynczych usług na specjalne okazje. Nasza załoga to doświadczeni kierowcy i koordynatorzy, którzy zapewniają wysoką jakość usług i punktualność. Przykładamy wielką wagę do niezawodności i profesjonalizmu w każdym aspekcie naszej działalności.
  • Nasza oferta przewozów biznesowych dla firm przemysłowych to gwarancja profesjonalizmu, elastyczności i dopasowania do specyficznych wymagań przemysłowych. Zapewniamy wydajny i komfortowy transport, który wspiera codzienną działalność firm i przyczynia się do wzmacniania ich wizerunku biznesowego.

Oferujemy nie tylko standardowe usługi przewozu na lotnisko, ślub, konferencje.
Zawieziemy Cię tam gdzie tylko sobie zażyczysz.

zadzwoń! +48 506 786 501

Nasze standardy

Foteliki dla dzieci

Nasze samochody wyposażone sa w mocowania ISOFIX, na życzenie klienta nasi kierowcy pomogą w mocowaniu fotelika.

Płatność kartą

W naszych pojazdach na terenie Polski możliwa jest płatność kartą za przejazd, oraz możliwość zakupu doładowania do telefonu. Dla firm oferujemy transakcje bezgotówkowe

Przewóz rowerów oraz nart

Nasze samochody, które mogą pomieścić 7 pasażerów + kierowca wyposażone są w bagażniki dachowe, na których możemy przewieźć rowery lub narty na aktywny wypoczynek na przykład w górach.

Hak holowniczy

Nasze Busy wyposażone są w haki holownicze, na życzenie klienta za dodatkową opłatą możemy podczepić przyczepkę na na ponadgabarytowe bagaże.