ZAMÓW: +48 506 786 501

OBSŁUGUJEMY

Obsługa planów filmowych – przewozy

  • Specjalizujemy się w przewozach osobowych na potrzeby planów filmowych. Oferujemy kompleksową obsługę transportową dla ekip filmowych, aktorów, reżyserów i personelu technicznego. Rozumiemy, że produkcja filmowa wymaga elastyczności. Zapewniamy dostosowanie harmonogramu transportowego do zmiennych potrzeb i czasów kręcenia, zapewniając ciągłość pracy na planie.
  • Nasza flota pojazdów gwarantuje komfortowe i bezpieczne przemieszczanie się po planie filmowym. Samochody są przestronne, klimatyzowane i wyposażone w potrzebne udogodnienia, aby zapewnić wygodę podczas dłuższych przemieszczeń. Zespół kierowców to doświadczeni profesjonaliści, którzy rozumieją specyfikę pracy na planie filmowym i gwarantują dyskrecję oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia.
  • Nasza oferta przewozów osobowych na planach filmowych to gwarancja elastyczności, komfortu i profesjonalizmu. Zdajemy sobie sprawę z wyzwań związanych z produkcją filmową i dostosowujemy nasze usługi, aby zapewnić płynny i efektywny transport, wspierając tym samym sukces filmowych projektów.

Oferujemy nie tylko standardowe usługi przewozu na lotnisko, ślub, konferencje.
Zawieziemy Cię tam gdzie tylko sobie zażyczysz.

zadzwoń! +48 506 786 501

Nasze standardy

Foteliki dla dzieci

Nasze samochody wyposażone sa w mocowania ISOFIX, na życzenie klienta nasi kierowcy pomogą w mocowaniu fotelika.

Płatność kartą

W naszych pojazdach na terenie Polski możliwa jest płatność kartą za przejazd, oraz możliwość zakupu doładowania do telefonu. Dla firm oferujemy transakcje bezgotówkowe

Przewóz rowerów oraz nart

Nasze samochody, które mogą pomieścić 7 pasażerów + kierowca wyposażone są w bagażniki dachowe, na których możemy przewieźć rowery lub narty na aktywny wypoczynek na przykład w górach.

Hak holowniczy

Nasze Busy wyposażone są w haki holownicze, na życzenie klienta za dodatkową opłatą możemy podczepić przyczepkę na na ponadgabarytowe bagaże.